Sinop’un Dikmen ilçesi Kanlıçay köyünde ikamet eden 78 yaşındaki Fatma B. ve 71 yaşındaki Kemal B. evlat dedikleri insan tarafından öldüresiye dövülü hastanelik edildi. istediği parayı alamayımca anne ve babasını tam 1.5 ssate yakın öldüresiye döven şahıs olaydan sonra evde kaçarak uzaklaştı.

SAATLERCE DÖVDÜ

28 Haziran Salı günü akşam saatlerinde yaşanan olayda iddiaya göre evine dönen ve anne- babasından arabasına parça almak için para isteyen Yaşar B., istediği parayı alamayınca anne ve babasına saldırdı. Anne ve babasına bastonla, koltuk değnekleriyle, balta sapıyla saldıran Yaşar B., akşam 20.30 saatlerinden itibaren 22.30’a onlara kadar işkence yaptı.

Böyle evlat olmaz olsun! Para vermeyen anne ve babasını öldüresiye dövdü!

YAŞLI ÇİFT HASTANEYE KALDIRILDI

İşkence sonrası yaklaşık 3 saat yerde kalan yaşlı çift ayağa kalkamadı. Daha sonra Kemal B’nin ayağa kalkıp evden telefonu almasıyla komşusunu aradığı ve ambulans istediği öğrenildi. Gece 02.00’de komşuları tarafından sağlık ekiplerine haber verildi. Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldıran çiftin vücudunun birçok yerinde kırıklar olduğu belirtilirken aile kendi öz oğullarından şikayetçi oldu.

Böyle evlat olmaz olsun! Para vermeyen anne ve babasını öldüresiye dövdü!
ŞİKAYET ÜZERİNE TUTUKLANDI

Yaşanan olay sonrası açıklamalarda bulunan baba Kemal B, “Bizi bu hale oğlumuz getirdi. Kimsemiz yok zaten. Hiç bir şey yokken böyle olduk. Dayağı yedik. O akşam oğlum birden geldi kapının önünde birden oldu bu olay. Olay bu. Yemek yiyorduk sonra kapının önüne çıktık bu hale geldik” dedi.

Anne-babanın şikayeti üzerine gözaltına alınan Yaşar B. (47),tutuklanarak cezaevine gönderildi.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.