Ankara’nın Mamak ilçesinde Durali Alıç Mahallesi’nde meydana gelen olayda boşanma aşamasında olduğu eşinin evine giden koca aileye dehşeti yaşattı. Apartmanın garajında pusu kurarak eşinin dışarı çıkmasını bekleyen koca, eşi dışarı çıkar çıkmaz içler acısı durumu yaşattı.

EŞİNİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA İNTİHAR ETTİ

Meydana gelen olayda Tülay Erdem (38), eşi Tunç Erdem’den (41) boşanmak için dava açtı. Tunç Erdem isimli koca da, eşinin ailesinin evine giderek garajda beklemeye başladı. Garajda eşinin ve kayınbiraderini gören Erdem, eşi Tülay Erdem ve kayınbiraderi İbrahim Gökekin (34) ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi ile Erdem, yanında getirdiği silahı çıkartarak ilk önce eşinin başına ardından kayınbiraderi İbrahim Gökeken’in karnına ateş etti. Erdem olay yerinden otomobiliyle uzaklaştı. Tunç Erdem, yaklaşık 1-2 kilometre mesafe kat ettikten sonra araç seyir halindeyken aynı silahla intihar etti.

Ankara'da vahşi koca dehşeti! Boşanma aşaamsında olduğu eşini öldürüp, intihar etti!

KADIN OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Çevredekilerin silah sesini duyması ile birlikte olay yerine sağlık ve eminyet ekipleri sevk edilirken Tülay Erdem olay yerinde olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenirken kayınbirader İbrahim Gökeken ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Ankara'da vahşi koca dehşeti! Boşanma aşaamsında olduğu eşini öldürüp, intihar etti!

“EVLENMEK NE KADAR DOĞALSA BOŞANMAKTA O KADAR DOĞALDIR”

Komşu Zeynel Akkaya, “Boşanma aşamasında ki bir eşiyle bugün mahkemeleri olduğunu duyduk. Saat 2’de mahkemeleri varmış. Enişte, kayınbiraderi ve eşine binaya girerek, bina girişinin altında pusu kuruyor. Orda çıktıklarında gerçekleştiriyor cinayeti. Evlenmek ne kadar doğalsa, boşanmakta o kadar doğaldır. İlk etapta merdivene çıkarak kızın kafasına sıkıyor iki el ondan sonra çocuğu vuruyor. Kızın kafasındaydı. Biz ambulansı çağırarak hastaneye gönderdik” dedi.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.