AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK gündemine ait açıklamalarda bulunuyor.

Çelik’in açıklamaları şöyle:

Kılıçdaroğlu’nun anneleri yanına davet etmesi için giden iki aile ile görüşmesi Diyarbakır anneleri ile görüşme diye sunulmuştur. Halbuki annelerle görüşmek Diyarbakır’ın annelerinin ayağına gitmektir.

Buradaki soru şudur; niye annelerin ayağına gidilemiyor, vicdan nöbetine takviye verilmiyor. TSK’nın operasyonu halkı ezmektir dendiğinde o genel lider ‘meşru operasyonlardır’ diye niye karşılık vermiyor. Ne kadar demokrasiden, özgürlüklerden bahsederseniz bahsedin, teröre karşı bir tutumunuz yoksa.

Ne kadar demokrasiden bahsederseniz bahsedin, ne kadar özgürlüklerden bahsederseniz bahsedin şayet terör konusunda net bir yoksa bu demokratik düzeneklerin ve demokratik süreçlerin istismarı manasına gelir.

osyal garantisi olsun olmasın bütün yaşlılarımızın yüksek kalitede yaşlı bakım merkezlerinde hizmet alması garanti altına alınmıştır.

İslamofobi, İslam düşmanlığı ile 15 Mart gayret günü olarak tarihe geçti. Yeni Zelanda’da bir katliam gerçekleşmişti. Burada bir Türk vatandaşı olan 51 kişiyi hürmet ve rahmetle anıyoruz. BM Genel Konseyi 15 Mart Günü’nü ‘Uluslararası İslamofobi ile Çaba Günü’ kabul etti.

Vatandaşlarımız büyük bir oranda Ukrayna’dan tahliye edildi.”

TR Sputnik

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.